Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Mgr. Stanislav Hoffman
starosta obce Pila

Novinky

31.03.2020

Nové knihy

Naše knihovna disponuje novými tituly z výměnného fondu. Tak až bude možnost, případně prostřednictvím obecního úřadu, je tu četba na jaro.

Detail Aktuality

31.03.2020

Svozy odpadů

Na duben plánované svozy nebezpečných a velkoobjemových odpadů byly zrušeny. O novém termínu svozů bude obecní úřad včas informovat. Díky za pochop, starosta.

Detail Aktuality

20.03.2020

Roušky Made in Pila - kvalitní ruční práce:-)

Díky místní dobrovolnické aktivitě jsou v obci postupně distribuovány podomácku vyrobené roušky především do domácností našich seniorů. Díky, že pomáháte.

Detail Aktuality

18.03.2020

Covid-19

Pod tímto titulkem naleznete v přílohách aktuální informace, návody a doporučení.

Detail Aktuality

16.03.2020

Výzva k občanům

Obecní úřad prosí touto cestou především starší občany a další osoby z ohrožených skupin, aby své aktivity v těchto dnech omezili pouze na nezbytnou míru. Bude-li to třeba, můžete se telefonicky obrátit na obecní úřad (724181460), který vám pomůže nebo vám další pomoc zprostředkuje. Další informace v příloze. Děkuji za pochop a spolupráci, starosta.

Detail Aktuality