Nové hřiště pro nejmenší vyrostlo ve sportovním areálu. Zprovozněno bude v nejbližší době. Zatím, prosím, do jeho prostoru nevstupujte.

V sobotu dne 27. 4. 2024 proběhnou v obci svozy nebezpečných a objemných odpadů. Více v připojeném informačním letáku.

Pila ve stolním tenisu 1

Pila ve stolním tenisu

Datum: 27. 3. 2024

Pilský T. Novotný si z chebského turnaje TOP 12, kde se sešli nejlepší hráči mládežnických kategorií, přivezl zlato!
Gratulujeme.

Multifunkční hřiště v provozu

Datum: 19. 3. 2024

20. března začíná astronomické jaro, svět slaví den vrabců a na Pile po zimní přestávce opět otevíráme hřiště pro veřejnost. Připomínáme, že přístup může být správcem z bezpečnostních důvodů omezen (např. při nepříznivých povětrnostních podmínkách).

Nové knihy v naší knihovně 1

Nové knihy v naší knihovně

Datum: 13. 3. 2024

Březen - měsíc knihy. A my jich zde máme první letošní várku.

Zpravodaj č. 87

Datum: 20. 2. 2024

První letošní mlýneček společně s výroční zprávou o obci.

Rating obce 1

Rating obce

Datum: 25. 5. 2022

Na stránkách www.informaceoobcich.cz se můžete na několik kliknutí seznámit se základními daty o hospodaření naší obce a porovnat je s ostatními.

Obec Pila v soutěži Zlatý erb 2020 1

Obec Pila v soutěži Zlatý erb 2020

Datum: 26. 6. 2020

Po loňském bronzu obec Pila letos zvítězila v krajském kole soutěže o nejlepší webové stránky obcí.

Vybráno z denního tisku 1

Vybráno z denního tisku

Datum: 25. 6. 2019

Článek v MF Dnes ze středy 19. 6. 2019 věnovaný hospodaření obcí...

Obec Pila v soutěži Zlatý erb 2019

Datum: 5. 3. 2019

Obec Pila získala 3. místo v krajském kole soutěže v kategorii nejlepší webové stránky obce.